Ruszyła kampania wyborcza do Parlamentu!

Nadszedł czas, żeby uchylić rąbka tajemnicy KTO weźmie udział w wielkiej debacie politycznej o przyszłości polskiego internetu.

Debata odbędzie podczas 12 Ogólnopolskiego Forum Operatorów Telekomunikacyjnych FORTEL w dniu 12 września (wtorek).

Oto pierwsi potwierdzeni uczestnicy:

Koalicja Obywatelska wysyła na FORTEL Cezarego Grabarczyka. O infrastrukturze telekomunikacyjnej będzie rozmawiał z nami były minister infrastruktury. Poseł Grabarczyk był też ministrem sprawiedliwości oraz wiceprzewodniczącym Platformy Obywatelskiej.

Poseł Krzysztof Bosak jest przewodniczącym Koła Poselskiego i liderem rosnącej ostatnio w sondażach Konfederacji. Poseł Bosak kandydował także w ostatnich wyborach prezydenckich zdobywając ponad 1,3 miliona głosów.

Klub Parlamentarny Lewicy podczas debaty FORTEL będzie reprezentował Poseł Robert Obaz. Z wykształcenia Poseł jest magistrem telekomunikacji i ma doświadczenie w pracy w branży telekomunikacyjnej. Jak widać Lewica stawia akcent na część merytoryczną i wysyła na FORTEL specjalistę.

Ale to dopiero początek. Wszyscy zadają sobie pytanie kto będzie reprezentował rząd czyli komitet Prawa i Sprawiedliwości. Ta informacja już wkrótce ! Spodziewajcie się niezłych emocji…

Przyjedź na FORTEL, wyjątkową konferencję branży telekomunikacyjnej.

Zarejestruj się już dziś na stronie https://fortel.org.pl/rejestracja/

ZAPRASZAMY !