Nowa formuła

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Debata polityczna

01

10am

Ogólnopolska debata polityczna „Jaka będzie przyszłość Polski Cyfrowej?”

Po raz pierwszy w historii forum FORTEL oddamy scenę prelekcyjną operatorom i politykom. Dając głos tym, którzy tworzą ustawodawstwo i zasady funkcjonowania biznesów w przestrzeni krajowej gospodarki, jak i tym, którzy tworzą branżę telekomunikacyjną.

Podczas podzielonej na trzy części debaty będziesz miał okazję usłyszeć prognozy i propozycje reprezentantów komitetów wyborczych, oraz zadać stronom dyskusji własne pytania.

Akademia nowego biznesu

02

Strefa Partnera

Rozwój i inwestycje wewnątrz branży telekomunikacyjnej, jak i poza nią

Jak skutecznie inwestować w rozwój biznesu i zwiększać jego rentowność oraz wartość rynkową? Jak dywersyfikować inwestycje i mieć kontrolę nad swoim kapitałem.

Nasi eksperci podzielą się z Tobą wiedzą na temat nowoczesnych inwestycji. Doradzą w co warto lokować swoje pieniądze, jakich użyć narzędzi i jakich błędów unikać.

FORTEL fun

03

Strefy patronackie Partnerów

Rozrywka na FORTEL 12

Pamiętasz strefy nadawców z poprzednich edycji FORTEL? Tym razem poszliśmy krok dalej. Nasi Partnerzy przygotowali dla Ciebie tematyczne strefy rozrywki. Poker? A może Black Jack podczas degustacji i barmańskiego pokazu? Wirtualna rzeczywistość, a może przejazd z szoferem w nowoczesnym sedanie klasy premium? Trening personalny… eee, może lepiej relaks podczas rejsu statkiem wycieczkowym?

Nowa formuła FORTEL 12 to rozwój, technologie, inwestycje, ale również doskonała rozrywka.

2023 FORTEL 12