Zapraszamy na 12. Edycję Ogólnopolskiego Forum Operatorów Telekomunikacyjnych Fortel w dniach 10 – 13 września 2023 r. w Starych Jabłonkach k/Ostródy,
w Hotelu Anders****.

Świat się zmienia, my się zmieniamy. Po 11. Edycjach czas na zmiany w Forum Fortel. O telekomunikacji wiemy już prawie wszystko. Ale to prawie zawsze będzie przed nami, zatem to co się nie zmieni w Fortelu, to ręka na pulsie tych zmian. Jak zawsze zaproponujemy Wam aktualne i ważne dla branży tematy, których zestaw właśnie finalizujemy w Agendzie.

Debata polityczna
„Jaka będzie przyszłość Polski Cyfrowej?” z udziałem polityków głównych partii politycznych, także o tym jak widzą oni przedsiębiorców w swoich programach wyborczych, czy dostrzegają problemy przeszkadzające szybszemu rozwojowi MŚP, którzy tworzą blisko połowę polskiego PKB. Formuła: prezentacja i dyskusja
z udziałem uczestników Fortela.

Akademia Biznesu
Rozwój i inwestycje wewnątrz branży telekomunikacyjnej, jak i poza nią. Jak skutecznie inwestować w rozwój biznesu i zwiększać jego rentowność oraz wartość rynkową? Jak dywersyfikować inwestycje i mieć kontrolę nad swoim kapitałem. Nasi eksperci podzielą się z Tobą wiedzą na temat nowoczesnych inwestycji. Doradzą
w co warto lokować swoje pieniądze, jakich użyć narzędzi i jakich błędów unikać.

FORTEL fun
Oferta Hotelu Anders to 12 ha parku leśnego w którym on się mieści, z przystanią, kortem, boiskami, strefą wellness i SPA, chatami mazurskimi, klubem i kręgielnią. Dodajemy do tego AQUA FUN sprzętem wodnym na jeziorze Szeląg Mały, rejs statkiem wycieczkowym przez Kanał Ostródzki, i Wieczór Grillowy. Także nasi Partnerzy przygotowali dla Ciebie tematyczne strefy rozrywki.

Program towarzyszący
Na 12. Fortel możesz przyjechać z osobą towarzyszącą. W czasie gdy będziesz aktywnie uczestniczył w sesji programowej my zaoferujemy tej grupie Uczestników dodatkowe atrakcje zarówno hotelowe (np. Welness i SPA) jak również te, jakie oferuje jego mazurskie otoczenie.

Więcej? Przyjedź z grupą przyjaciół, rodziną – Hotel oferuje 4-osobowe, komfortowe Chaty Mazurskie z salonikiem, 2 sypialniami i łazienką, hotelową i zewnętrzna strefą zabaw dla dzieci wraz z opieką nad nimi.

Nowa formuła FORTEL12 to rozwój, technologie, inwestycje, ale również doskonała rozrywka. Tradycyjnie na Gali Kablowej przedstawimy laureatów tytułu Mocarza Kabla Polskiego oraz Gminy Inwestycji Telekomunikacyjnych.